Leo

In 2019 heb ik na een hernia ernstige spieruitval aan mijn rechtervoet gekregen. Het revalidatietraject vergt veel geduld. Ik ben begin 2020 bij Henk Jager terecht gekomen vanwege zijn specialisatie in het behandelen van voet- en enkelklachten.

Die behandeling van Henk is gericht op het weer terugbrengen van de kracht in de spieren die het nog wel doen, het herstellen van mijn balans en het versterken van rug- en buikspieren ter voorkoming van nieuwe herniaproblemen.

In de loop van 2021 is de behandelfrequentie van 2 naar 1 keer per week teruggebracht, terwijl steeds meer oefeningen thuis konden worden gedaan. In 2022 is het verder opvoeren van het thuis oefenen een mogelijkheid, wanneer de inmiddels ontwikkelde orthopedische hulpmiddelen dat toelaten.

ervaring-fysiosportief-groningen-leo

Benieuwd of Henk jou ook kan helpen? Onze fysiotherapeut Henk helpt Leo met fysiotherapieMaak kennis met Henk of stel je vraag aan hem via de onderstaande knop.

 

Ervaringen bij fysiosportief
Elke dag weer doen wij flink ons best om iedereen die voor ons kiest zo goed en zo snel mogelijk weer vrijuit te laten bewegen. Hierbij kunnen wij veel leren van jou! Daarom vragen wij actief na hoe je onze behandeling ervaart. Soms is een ervaring zo mooi, dat we graag het hele verhaal vertellen. Je leest ze in de serie #ikbenweersportief

12 juni 2025
review-fysiosportief-groningen-amanda

Amanda staat weer op het korfbalveld na de revalidatie bij Rutger

Na 12 maanden keihard knallen is Amanda klaar met revalideren! De laatst training deed Rutger natuurlijk gezellig mee. "Dank voor het afgelopen jaar, dat - dankzij jouw hulp - ik inmiddels weer op het korfbalveld sta. Dank ook voor het blijven... Lees verder

05 juni 2025
review-fysiosportief-friesestraatweg-anouk

Bente voelt zich in goede handen bij Anouk

"Ik train nu al een jaar lang twee keer per week en ik ga altijd met plezier heen. De sfeer is relaxed en gezellig, en Anouks enthousiasme werkt super motiverend. De trainingen zijn afwisselend en afgestemd op mijn klachten en doelen. Bij Anouk ben... Lees verder