De ervaring van Mathilde met fysiotherapie en neurolorevalidatie van Olga van fysiosportief

Doordat ik ben geboren met een neurologische aandoening genaamd Cerebrale Parese leek sporten altijd ver weg voor mij. Toch wilde ik graag een manier vinden om fit en gezond te blijven. In 2015 kwam ik via het Beatrixoord bij Olga terecht waar ik tot vandaag de dag nog steeds elke week kom.

Doordat Olga een achtergrond heeft in neurorevalidatie bij volwassenen en kinderen heeft ze veel kennis over mijn situatie. Het is super fijn om met iemand als Olga te werken die mij zonder veel woorden begrijpt. Ik heb dan ook vaak het gevoel dat ze mijn lichaam beter kent dan ikzelf!

Olga heeft mij dan ook ontzettend veel geleerd over mijn eigen lichaam waar ik elke dag weer baat bij heb. Naast het wekelijkse sporten onder begeleiding, helpt ze mij oefeningen uit te zoeken die ik zelf kan uitvoeren in de sportschool en klachten te voorkomen en genezen.

Bij specifieke klachten kan ik heel makkelijk worden ingepland bij een andere therapeut van fysiosportief die daarin gespecialiseerd is. Door dit contact binnen het team word ik altijd zo goed mogelijk geholpen door ieder zijn specialiteit.

ervaring-fysiosportief-mathilde-neurologische-fysiotherapie

In deze ervaring

Lees meer ervaringen bij fysiosportief

Elke dag weer doen wij flink ons best om iedereen die voor ons kiest zo goed en zo snel mogelijk weer vrijuit te laten bewegen. Hierbij kunnen wij veel leren van jou! Daarom vragen wij actief na hoe je onze behandeling ervaart. Soms is een ervaring zo mooi, dat we graag het hele verhaal vertellen.

12 juni 2025
review-fysiosportief-groningen-amanda

Amanda staat weer op het korfbalveld na de revalidatie bij Rutger

Na 12 maanden keihard knallen is Amanda klaar met revalideren! De laatst training deed Rutger natuurlijk gezellig mee. "Dank voor het afgelopen jaar, dat - dankzij jouw hulp - ik inmiddels weer op het korfbalveld sta. Dank ook voor het blijven... Lees verder

05 juni 2025
review-fysiosportief-friesestraatweg-anouk

Bente voelt zich in goede handen bij Anouk

"Ik train nu al een jaar lang twee keer per week en ik ga altijd met plezier heen. De sfeer is relaxed en gezellig, en Anouks enthousiasme werkt super motiverend. De trainingen zijn afwisselend en afgestemd op mijn klachten en doelen. Bij Anouk ben... Lees verder