De ervaring van Don als student fysiotherapie bij fysiosportief

Hallo! Ik ben Don Iprenburg en zit in mijn laatste jaar van de studie Fysiotherapie. Het jaar waarin ik mijn stage’s moet lopen. Mijn eerste stage loop ik bij manueel therapeut Bart en fysiotherapeut Jelke van fysiosportief. Ondertussen ben ik alweer halverwege.

De afgelopen weken zijn heel snel gegaan, in positieve zin. Naast dat ik erg veel leer en veel nieuwe dingen zie, is het vooral ook heel leuk. De begeleiding die ik krijg is er prettig. Rustig in de omgang en altijd tijd voor een grapje tussendoor. De afgelopen weken ben ik veel bezig geweest met het doen van intakes en het behandelen van patiënten in de oefenzaal. Ik merk dat ik erg veel plezier haal uit het helpen van patiënten in hun herstel. Ik kijk uit naar de komende 10 weken die nog volgen hier bij fysiosportief!

fysio-stage-groningen-fysiosportief-1

Stage fysiotherapie in Groningen bij fysiosportief

Meer informatie over fysiotherapeut in opleiding bij fysiosportief lees je via de knop hieronder.

Lees meer over

24 maart 2025
recensie-fysiosportief-groningen-2025

648 mensen beoordelen fysiosportief in 2024 met een 9,2

Elke dag zetten wij ons maximaal in om jou en anderen zo goed en snel mogelijk weer vrij te laten bewegen. Daarbij vinden we het belangrijk om te blijven leren – van elkaar én van jou. Daarom vragen we actief naar jouw ervaringen. Niet alleen tijdens... Lees verder

31 december 2024
praktijktarieven-fysiosportief-2025

Kies je fysiotherapie verzekering voor 2025 in 4 stappen

Elk najaar kun je je zorgverzekering aanpassen of overstappen. Maar hoe kies je de juiste fysiotherapieverzekering? Weet je hoeveel behandelingen je in 2025 nodig hebt? Wil je deze zelf betalen of via een verzekering laten dekken? Wij helpen je in 4 stappen graag bij het... Lees verder