Kennismaken met stagiair fysiotherapie Joep van Brunschot

Hallo mijn naam is Joep van Brunschot. Komende zomer zal ik bij fysiosportief > als zomer stagiaire gaan lopen.

Ik ben 19 jaar en studeer fysiotherapie > aan de Hanzehogeschool Groningen. Ik heb net mijn 2e jaar hiervan afgerond en heb besloten zomerstage te gaan lopen bij fysiosportief. De reden waarom ik in de vakantie stage wil lopen is omdat ik graag bezig ben met fysiotherapie. Ik wil graag meer er over leren en vooral in een echte praktijk. Daarom ben ik ook erg blij dat ik in de zomer dit werk kan doen.

Verder ga ik komend jaar het 3e jaar in van mijn opleiding. In dit jaar ga ik me een half jaar bezig houden met de minor Volwassenen en een half jaar naar Breda toe om daar bezig te gaan met de minor Wervelkolom.

24 maart 2025
recensie-fysiosportief-groningen-2025

648 mensen beoordelen fysiosportief in 2024 met een 9,2

Elke dag zetten wij ons maximaal in om jou en anderen zo goed en snel mogelijk weer vrij te laten bewegen. Daarbij vinden we het belangrijk om te blijven leren – van elkaar én van jou. Daarom vragen we actief naar jouw ervaringen. Niet alleen tijdens... Lees verder

31 december 2024
praktijktarieven-fysiosportief-2025

Kies je fysiotherapie verzekering voor 2025 in 4 stappen

Elk najaar kun je je zorgverzekering aanpassen of overstappen. Maar hoe kies je de juiste fysiotherapieverzekering? Weet je hoeveel behandelingen je in 2025 nodig hebt? Wil je deze zelf betalen of via een verzekering laten dekken? Wij helpen je in 4 stappen graag bij het... Lees verder